Więcej

  FotoStory. “Sąsiedzi” [020]

  Dzisiejsze zdjęcie to wspomnienie z jednej z imprez organizowanych w norweskim Trondheim. Była to sobota. Dosyć chłodna i zwiastująca deszcz. Na szczęście miasto było pełne ludzi, którzy przyszli przy okazji tej imprezy.

  Było to coś w rodzaju militarnej soboty, w trakcie której można było obejrzeć rekonstrukcję bitwy pod twierdzą Kristiansen, obejrzeć ogromny śmigłowiec straży przybrzeżnej, przejechać się przez Trondheim wozem opancerzonym. A kto miał dosyć wojskowości ten wziął udział w zlocie właścicieli luksusowych aut, którzy rozstawili się na lokalnym rynku. Zaprawdę powiadam wam, zgromadzone tam auta przyprawiały o zawrót głowy.

  Ale nie o autach dzisiejsze FotoStory. Ich właściciele. To oni byli ozdobami swoich limuzyn. Zobaczcie dwóch z nich.

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK 🙂 Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Niewidzialne staje się widzialne, czyli 47 edycja konkursu fotograficznego Nikona

  Uwielbiamy w „Srebrnym Kompasie” fotografie. Zdajemy sobie sprawę, że są momenty, których nie opowiedzą najbardziej wspaniałe słowa, opowieści, wiersze i reportaże. Czasem jedno zdjęcie...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here