poniedziałek, 23 listopada, 2020
8.5 C
Stavanger

Współpraca

Postawimy bloga i stronę internetową. Opublikujemy wpis sponsorowany. Przetestujemy dowolnie wybrany produkt. Napiszemy ciekawy artykuł, zrobimy świetne zdjęcia. Krótko mówiąc: zrobimy wszystko co najlepsze by Twoja firma miała pozytywny wizerunek w Sieci!

SREBRNY KOMPAS

Chcesz, by o Twoim produkcie/usłudze dowiedział się świat? Świetnie! Przygotujemy ciekawe, niebanalne materiały, które sprawią, że ludzie potraktują Cię jak dobrego znajomego, któremu warto zaufać.

MOJE ZDROWIE

Szerokie spektrum informacji dotyczących zdrowego odżywiania, dbania o siebie i bliskich oraz metody zapobiegania chorobom i infekcjom.

ZDROWY OGRÓD

Wszystko o nowoczesnym ogrodnictwie, dzięki któremu uprawy są smaczne i zdrowe, a zdrowa gleba sprzyja naszej planecie.

SOBÓTKA I OKOLICE

Regionalny serwis internetowy prezentujące co najlepsze w gminie Sobótka leżącej u stóp magicznej góry Ślęży.

Full Service

Każde zlecenie traktujemy kompleksowo. Każdy Klient jest dla nas równie ważny. Tak naprawdę nie jest istotne czy tłoczysz olej z pestek dyni, czy chcesz pokazać ludziom walory turystyczne swojego regionu. Obydwaj jesteście równie ważni. Każdy ma swoją historię. Warto ją poznać i pokazać światu. I tu wkracza Srebrny Kompas. Mamy proste zadanie - zachęcić jak najwięcej ludzi, by skorzystało z Twoich usług. Tylko tyle i aż tyle.

Stawiamy bloga/strony internetowe

W oparciu o legalne oprogramowanie postawimy twojego bloga/stronę internetową, która będzie profesjonalnie, estetycznie i ciekawie. A jak potrzeba, będziemy bloga/stronę redagować na bieżąco.

Wpisy sponsorowane

Chciałbyś, byśmy rzetelnie, atrakcyjnie i oryginalnie przedstawili twój produkt, usługę lub usługę? Zrobimy to!

Kompleksowo

A może połączymy wszystko razem i pokażemy Ciebie, Twój produkt/usługę w najlepszy możliwy sposób? Łącząc ciekawe opisy, relacje, testy produktów/usług, organizując sesje zdjęciowe? Napisz do nas, a dobierzemy rozwiązania najlepsze dla Ciebie i Czytelników, a więc Twoich Klientów!

Our Stats

Our approach is to constantly challenge conventional thinking and relentlessly push for smarter, faster and more efficient ways to deliver while always working with integrity to ensure we uphold high ethical standards on every project.

4

PROFESJONALNE
SERWISY INTERNETOWE

110

PROJESJONALNYCH
MOTYWÓW WP

16000

ZDJĘĆ

752

TONS
OF STEEL