More

  Wegański kierownik odgryza czubek nosa podczas kłótni na boiskowym parkingu

  Do niecodziennego zdarzenia doszło w amerykańskim Fayetteville w stanie Arkansas. Jeden z dyrektorów wegańskiej firmy odgryzł kawałek nosa mężczyźnie, z którym pokłócił się po meczu futbolu.

  53- letni Doug Ramsey jest dyrektorem operacyjnym firmy Beyond Meat produkującej przypominające mięso produkty wegańskie, między innymi burgery, czy parówki do hot dogów.

  Zdarzenie miało miejsce 16- ego września po 22.00, a wezwani tam funkcjonariusze policji ze zdumieniem zaobserwowali dwóch mężczyzn z zakrwawionymi twarzami. Okazuje się, że doszło do typowo polskiej kłótni o to, kto komu uszkodził samochód.

  Gwałtowna wymiana zdań w pewnym momencie wymknęła się spod kontroli, gdy wegański dyrektor odgryzł adwersarzowi czubek nosa oraz wykrzykiwał, że zabije zaatakowanego mężczyznę.

  Jak informuje lokalna stacja KNWA menager został aresztowany i oskarżony o groźby terrorystyczne i pobicie na parkingu znajdującym się przy stadionie Razorback.

  Ramsey został zwolniony w niedzielę po wpłaceniu kaucji w wysokości 11,085 USD. Ma pojawić się w Sądzie Okręgowym w Fayetteville 19 października.

  Najnowsze

  Jesteśmy na Insta

  Zobacz również

  Powiązane materiały