Więcej

  Borat wyposażony w niezbędny sprzęt antycovidowy odwiedza talk- show. To musisz zobaczyć!

  Już 23- ego października na platformie Amazon Prime Video odbędzie się premiera kontynuacji prześmiewczego przeboju “Borat”.

  Tym razem fejkowy kazachstański nierozgarnięty, lecz przekonany o własnej nieomylności reporter Borat Sagdijew ponownie wraca do USA, by w nowej – ogarniętej pandemią rzeczywistości stawić czoło wszelkim niegodziwościom tego świata.

  Przy okazji promocji filmu, Sacha Cohen odtwarzający tytułową postać odwiedził talk- show Jimmiego Kimmela. Zobacznie jak to wyglądało.

  Przypominamy:

  “Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej” (2006 rok) – jest satyrycznym mockumentem z 2006 roku i w dużej części jest improwizowana i wykorzystująca prawdziwe reakcje rzeczywistych ludzi.

  Film zrealizowany jest w formie parodii filmu dokumentalnego przedstawiono Borata Sagdijewa, dziennikarza kazachskiej państwowej telewizji, który w celu poprawy losu swojego narodu chce w Ameryce zasięgnąć wiedzy o kulturze amerykańskiej. Wyrusza on ze swej wioski w do Ameryki, aby zrobić film dokumentalny o tym kraju. Podczas oglądania jednego z odcinków Słonecznego patrolu zakochuje się w grającej w nim Pameli Anderson. Zakochany Borat wybiera się do Kalifornii, gdzie ma nadzieję spotkać swoją ukochaną i poślubić ją.

  Postać Borata stworzył i zagrał brytyjski komik Sacha Baron Cohen. Film otrzymał nominację do Oscara w kategorii najlepszy scenariusz adaptowany. Komedia odniosła również wielki sukces finansowy – przy budżecie 18 milionów dolarów film zarobił 262 miliony dolarów.

  Drewniak
  Lubię nic nie robić. Mało zarabiam, bo mało robię. W SK robię nowinki i takie tam różne nie wymagające inwencji. Staram się, byście mieli dostęp do ciekawych informacji. Przemo chce docisnąć mi śrubę, bo twierdzi że i tak nic nie robię. I ma rację.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  5 mitów o Wielkim Wybuchu

  Kiedy myślicie o Wielkim Wybuchu, w wyniku którego powstał wszechświat, co macie na myśli? Jak wyobrażacie sobie ten moment? I w którym miejscu? Okazuje...

  Omicron. Co wiemy o nowym szczepie Covid – 19 wykrytym w RPA?

  Ledwo zaatakowała nas groźna mutacja Delta, a już mamy do czynienia z kolejnym szczepem koronawirusa znanym jako Omicron. Sytuacja nie jest wesoła, ale spróbujmy...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here