Więcej

  Rocky, John Wick, Adonis Creed, SpiderMan i Terminator. Dasz wiarę, że połączyła ich firma z Zielonej Góry?

  Do tej pory firma Cinkciarz.pl kojarzyła się raczej z filmami Patryka Vegi, a zwłaszcza z tandetną sceną w filmie “Polityka”. Przyznam, że żałość, którą czułem podczas oglądania tej sceny równała się z poczuciem zażenowania towarzyszące emisji filmu “Botox” tego samego reżysera.

  Tymczasem okazuje się, że Cinkciarz wszedł do filmów bijących na głowę potworki Vegi.

  Podczas powtórnego oglądania “Johna Wicka 3” oraz “Creed” i “Creed II” rzuciły mi się w oczy znajome logotypy. No niemożliwe – myślę. A jednak! Na dodatek to nie jedyne filmy, przy których polska firma współpracowała z czarodziejami z Hollywood.

  Zobaczcie sami:

  A teraz patrzcie tu!

  Albo tu:

  A nawet tu:

  Drewniak
  Lubię nic nie robić. Mało zarabiam, bo mało robię. W SK robię nowinki i takie tam różne nie wymagające inwencji. Staram się, byście mieli dostęp do ciekawych informacji. Przemo chce docisnąć mi śrubę, bo twierdzi że i tak nic nie robię. I ma rację.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Norweski budżet na 2022. W górę tytoń, paliwo i alkohol.

  W przedłożonym projekcie budżetu państwa na 2022 rok norweski rząd planuje zmiany w podatkach. Wyglądają one następująco: Podatki od alkoholu wzrastają o około 1,3 proc. Dodatkowo,...

  Teleskop Hubble`a uchwycił przepiękne kosmiczne potwory!

  Teleskop Hubble`a wciąż zadziwia kosmicznymi fotografiami. Tym razem otrzymaliśmy niesamowicie plastycznie wyglądającą masę gazu i pyłu. Jest to pozostałość po supernowej, oznaczonej jako N63A. Supernowa...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here