Więcej

  Zobacz najnowszy zwiastun “Ligi Sprawiedliwości” tuż przed jej premierą. Jest co oglądać.

  “Snyder Cut”, czyli autorska wizja Zacka Snydera, który w trakcie realizacji filmu “Liga Sprawiedliwości” został odsunięty od dalszej realizacji superprodukcji była niczym Yeti świata kinematografii.

  Przypomnijmy, że “Liga Sprawiedliwości” to wyreżyserowany ostatecznie przez Jossa Whedona, twórcę drugiej części marvelowskich  “Avengers” superwidowisko prezentujące superbohaterów świata DC Comics: Supermana, Aquamana, Batmana, Flasha, Cyborg i Wonder Woman.

  Powstało niestrawne widowisko, które choć posiadając największych bohaterów w historii popkultury nie było w stanie wykorzystać ich popularności. Film załamał się pod własnym ciężarem sprawiając fanów. W międzyczasie powstała petycja o tzw. “Snyder Cut” czyli realizację tego, co Zack Snyder zaplanował w trakcie realizacji zdjęć.

  Z różnych powodów było to niewykonalne, gdy nagle światem popkultury wstrząsnęła wieść, że Zack Snyder przygotowuje dla HBO Max autorską wersję “Ligi Sprawiedliwości”. I oto jest. W tym tygodniu odbędzie się strumieniowa premiera superprodukcji, a Warner Bros – producent filmu szczuje nas ostatecznym trailerem.

  Przypomnijmy pokrótce, o co chodzi: ze względu na zbliżające się katastrofalne niebezpieczeństwo, Bruce Wayne postanawia zjednoczyć największych superbohaterów, jakich zna ludzkość. Sęk w tym, ze Superman nie żyje i trzea go wskrzesić. Tylko, że wróg już zaczyna działać.

  “Liga Sprawiedliwości” będzie trwać jakieś 4 godziny i znacząco różnić się od tego, co pokazał nam Whedon w 2017 roku.

  Premiera “Synder Cut” 18 marca w HBO Max.

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Norweski budżet na 2022. W górę tytoń, paliwo i alkohol.

  W przedłożonym projekcie budżetu państwa na 2022 rok norweski rząd planuje zmiany w podatkach. Wyglądają one następująco: Podatki od alkoholu wzrastają o około 1,3 proc. Dodatkowo,...

  Teleskop Hubble`a uchwycił przepiękne kosmiczne potwory!

  Teleskop Hubble`a wciąż zadziwia kosmicznymi fotografiami. Tym razem otrzymaliśmy niesamowicie plastycznie wyglądającą masę gazu i pyłu. Jest to pozostałość po supernowej, oznaczonej jako N63A. Supernowa...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here