Znaleźliśmy plastik w serze pleśniowym. Producent: spoko, możesz jeść.

Udostępnij post:

Podczas zakupów oczom naszym ukazał się ser pleśniowy firmy “Kamos” z dolnośląskiej Kamiennej Góry. Po przekrojeniu sera okazało się, że wewnątrz produktu znajduje się bliżej nieokreślona plastikowa czerwona kulka. O wyjaśnienie poprosiliśmy producenta sera.

Dziękujemy, że nas czytasz! Będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli zdecydujesz się wesprzeć Srebrny Kompas na Zrzutce! Dziękujemy! 

Po tym, gdy odkryliśmy w serze czerwoną niespodziankę, poprzez formularz kontaktowy ze strony “Kamosu” wysłaliśmy zdjęcia reklamowanego specyfiku z prośbą o komentarz.

Kilka dni później otrzymaliśmy pismo z laboratorium firmy z odpowiedzią:

A zatem jeśli widzicie w serze pleśniowym kawałek czerwonego tworzywa sztucznego bądźcie spokojni. Srebrny Kompas czuwa!

Przemek Saracen
Przemek Saracen
Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

Najnowsze

Zobacz również

Powiązane materiały

Policja odnotowała znaczny wzrost prób samobójczych

Z danych KGP wynika, że w 2022 roku było o ponad 5% więcej prób samobójczych niż rok wcześniej. Powód...

Przepiękne zdjęcia XIX- wiecznej Warszawy pokazują wielkość tego miasta [dużo zdjęć]

Amerykańska Biblioteka Kongresu zawiera prawdziwe perły i za takie możemy uznać zdjęcia Warszawy z końcówki XIX- ego wieku....

Amerykańscy scenarzyści otwierają się na AI, ale…

Czołowy związek zawodowy amerykańskich scenarzystów, czyli Writers Guild of America West wyraził zgodę na wykorzystywania w pracach swoich...

Norwegia kolejny raz zwiększa limity połowu na wieloryba karłowatego

W tym roku norwescy rybacy odłowić będą mogli 1.000 sztuk tych ssaków i jest to o 83 więcej...