Zdjęcie dnia. “Rumcajs” [021]

Udostępnij post:

To było chyba podczas drugiego wypadu do safari w czeskim Dvur Kralove. Zjechaliśmy właśnie autem z trasy pomiędzy antylopami. Nakarmiliśmy jabłkami żyrafę, która podeszła do nas wkładając łeb przez otwarte okno. Ruszyliśmy w dalszą drogę, by na ostatnim etapie z lekkim dreszczykiem ruszyć między lwy berberyjskie.

A potem do zoo. Na piechotę. Po dojściu do wybiegu dla hipopotamów, które pewnie nawet nie wiedzą, że nie są na wolności, bo ten wybieg jest tak fantastyczny, ujrzałem na ławce siedzącego starca. Jego twarz inspirowała do mnóstwa opowieści dotyczących jego historii.

A może pracuje tu i zaprzyjaźnił się z nosorożcami? A może przyjechał tu po zesłaniu na afrykańską sawannę? A może pokonało go życie? A może… Zobaczcie sami.

Przemek Saracen
Przemek Saracen
Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

Najnowsze

Zobacz również

Powiązane materiały

Przepiękne zdjęcia XIX- wiecznej Warszawy pokazują wielkość tego miasta [dużo zdjęć]

Amerykańska Biblioteka Kongresu zawiera prawdziwe perły i za takie możemy uznać zdjęcia Warszawy z końcówki XIX- ego wieku....

Zdjęcie Dnia. “Norwegia. Zima w Haranger”

Dziękujemy, że nas czytasz! Będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli zdecydujesz się wesprzeć Srebrny Kompas na Zrzutce! Dziękujemy! 

5 fotografii, wobec których nie będziesz obojętny

Historia pełna jest przypadków okropnych, zachwycających, niezwykłych. Jednak dopiero od czasów upowszechnienia się fotografii stajemy wobec wydarzeń, rzeczy...

Jamie Paul Scanlon. Od ćpuna i gangstera do artysty street- artu. Zobacz jego dzieła!

Zacząłem doceniać graffiti dopiero po wyjeździe do Norwegii. To tam zobaczyłem pomysłowe aranżacje, niezwykłe połączenia gotowych elementów środowiska...