Więcej

  Zdjęcia do serialu o Obi Wan Kenobim ruszają już na dniach. Znamy obsadę.

  Disney kontynuuje swój triumfalny marsz. Po bardzo dobrze przyjętym serialu “Mandalorian”, czy fetowanym “WandaVision” właściciel marki Gwiezdne Wojny zapowiada miniserię zajmującą się mentorem Anakina Skywalkera: Obi Wan Kenobiego. Twórcy rozpoczynają prace już w kwietniu.

  Akcja serialu rozpoczyna się dziesięć lat po przemianie Anakina Skywalkera w Dartha Vadera, okrutnego lorda Sith i wiernego ucznia Imperatora Palpatine.

  W roli tytułowej wystąpi oczywiście Ewan McGregor, który grał tę rolę w trylogii prequeli. Oczywiście w serialu nie zabraknie Dartha Vadera, w którego wcieli się się Hayden Christensen, odtwórca tej roli w pierwszych chronologicznie Gwiezdnych Wojnach.

  Obsada serialu Obi-Wan Kenobi Disney +

  Do obsady dołączą Moses Ingram, Joel Edgerton, Bonnie Piesse, Kumail Nanjiani, Indira Varma, Rupert Friend, O’Shea Jackson Jr., Sung Kang, Simone Kessell i Benny Safdie.

  Drewniak
  Lubię nic nie robić. Mało zarabiam, bo mało robię. W SK robię nowinki i takie tam różne nie wymagające inwencji. Staram się, byście mieli dostęp do ciekawych informacji. Przemo chce docisnąć mi śrubę, bo twierdzi że i tak nic nie robię. I ma rację.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Norweski budżet na 2022. W górę tytoń, paliwo i alkohol.

  W przedłożonym projekcie budżetu państwa na 2022 rok norweski rząd planuje zmiany w podatkach. Wyglądają one następująco: Podatki od alkoholu wzrastają o około 1,3 proc. Dodatkowo,...

  Teleskop Hubble`a uchwycił przepiękne kosmiczne potwory!

  Teleskop Hubble`a wciąż zadziwia kosmicznymi fotografiami. Tym razem otrzymaliśmy niesamowicie plastycznie wyglądającą masę gazu i pyłu. Jest to pozostałość po supernowej, oznaczonej jako N63A. Supernowa...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here