fbpx
poniedziałek, 10 maja, 2021
10.5 C
Sobótka

Wesprzyj nas! Poniżej znajdziesz wskazowki jak to zrobić. Dziękujemy!

Dlaczego warto nas wspierać? Bo gwarantujemy wolność opinii. W doborze materiałów nie kierujemy się tym, co dobrze sprzedaje się w mediach. Kierujemy się naszym wewnętrznym kompasem. Srebrny Kompasem. To dlatego nasze materiały są ciekawe i fajnie napisane. Warto nas wesprzeć, bo masz gwarancję, że oceniane przez nas produkty i usługi oceniamy nie dlatego, że dostaliśmy je w prezencie od firmy X lub zostaliśmy przez nią opłaceni, lecz sami kupujemy produkt i usługę, którą oceniamy. Nie wpadamy w zależności dzięki czemu nasza opinia jest rzetelna.

Wesprzyj nas datkiem na Zrzutka.pl

To chyba najlepsza forma wsparcia. Wystarczy 8 zł miesięcznie! Docelowo chcielibyśmy, aby tworzenie "Srebrnego Kompasu" nie odbywało się kosztem naszej pracy zawodowej, z której utrzymujemy funkcjonowanie serwisu. Dzięki Tobie "Srebrny Kompas" będzie bardziej częściej aktualizowany i rozwijany. Po prostu lepszy i niezależny.

Wyłącz Ad Blocka

Być może zauważyłeś, że w małym stopniu pomagają nam reklamy Google umieszczone przy naszych materiałach. Nie ma co, jest to bardzo skromny wpływ i nie pokrywa nawet procenta wydatków poświęconych "Srebrnemu Kompasowi". Ale są i szanujemy to. Jeśli zdecydujesz się zdjąć AdBlocka dla "Srebrnego Kompasu" uczynisz nam wielką przysługę.

Udostępniaj "Srebrny Kompas" wśród znajomych!

Prosimy Cię, byś udostępniał materiały "Srebrnego Kompasu" wśród znajomych. Polub nasz profil na FB, a jeśli podobał Ci się nasz materiał, prosimy byś udostępnił go w swojej bańce internetowej: Na Fb, Instagramie, Twitterze, czy poprzez czat. Serdecznie dziękujemy!

Kupuj w naszym sklepiku:-)

Zachęcamy Cię do zakupów w naszym sklepiku. Co prawda jeszcze go nie założyliśmy, ale wkrótce tak będzie. Uczynisz nam wielką radość dokonując zakupów w tym miejscu. Dziękujemy!