Więcej

  Dziękujemy, że nas odwiedzasz.

  Zapraszamy Cię skorzystania z naszych usług. Poniżej krótko omawiamy formy współpracy. Jeśli jesteś którąś z nich zainteresowany zapraszamy do kontakt@srebrnykompas.pl, gdzie szczegółowo przedstawimy zróżnicowane warianty współpracy i sposoby płatności dostosowane do Twoich oczekiwań i możliwości. Zapraszamy!

  ZRZUTKA.pl

  To chyba najlepsza forma wsparcia. Wystarczy 8 zł miesięcznie! Dzięki Tobie "Srebrny Kompas" będzie częściej aktualizowany i rozwijany. Po prostu lepszy

  NASZE USŁUGI

  "Srebrny Kompas" to nasz sztandarowy projekt, który pokazuje możliwości, jakie posiadamy. Dlatego proponujemy usługi na najwyższym poziomie: - sesje fotograficzne - zakładanie stron internetowych - prowadzenie serwisów, blogów i stron firmowych - artykuły i wywiady promocyjne - reklama banerowa - testy produktów w oparciu o ustalone z Wami kryteria. Wystarczy, że napiszesz do nas, byśmy dobrali dla Ciebie najciekawszą formę współpracy. Zapraszamy!

  NASZ SKLEPIK

  Zachęcamy do korzystania z naszego sklepiku. Kupisz w nich kubki, koszulki, czapki, ciepłe bluzy, plakaty itp. stworzone według własnych wzorów. Zapraszamy i dziękujemy!

  ADBLOCK I DZIELENIE SIĘ

  Reklamy Google to skromny przychód, który pomaga pokryć koszty funkcjonowania strony. Będziemy wdzięczni, jeśli nie będziesz stosować AdBlocka podczas odwiedzania Srebrnego Kompasu. Będziemy również wdzięczni, jeśli udostępnisz nasze treści na na swoich social mediach. Dziękujemy!