More

  Umbrella Academy 2. Zaskakujący finał i 43 ukryte przesłania. Ujawniamy je!

  Każdy z nas, kto obejrzał drugą serię “Umbrella Academy” jest zachwycony, oczarowany ale i zaskoczony. Ostatnia scena, która wydawałoby się skieruje nas na właściwe tory pokazała, że tak naprawdę prawdziwa jazda dopiero przed nami.

  Tym, którzy jeszcze nie obejrzeli serialu do końca nie zdradzę przyjemności zakończenia, ale powiem wam tylko: szykujcie się na wielką niespodziankę.

  Tak czy siak wiemy, że na świecie jest 43 potencjalnych umbrellowiczów obdarzonych niezwykłymi mocami. Twórcy drugiego sezonu obdarzyli nas zatem czterdziestoma trzema odniesieniami do tej liczby, a zobrazowanych logiem wróbelka w okręgu.

  Szukając ich możemy zachodzić w głowę na ile ukryte przesłania mają znaczenie dla dalszej fabuły serialu, a na ile jest to po prostu zabawa producentów serialu.

  Abyście nie musieli wytężać wzroku i odwracać uwagi od świetnej rozrywki, jaką daje nam ten serial, poszukaliśmy ukrytych wróbelków. I znaleźliśmy je!

  Poniżej wrzuciliśmy kadry, w których znajduje się przesłanie. Jedynym waszym zadaniem jest znalezienie znaczka na obrazku i próba zastanowienia się, co to znaczy dla serialu.

  Dobrej zabawy!

   

  Najnowsze Wpisy

  TOP 5 najlepszych filmów o końcu świata

  Przy okazji premiery filmu "Greenland" przypomniałem sobie ile to razy kino ratowało świat przed globalną apokalipsą. Raz się udawało, raz nie - ale zawsze...

  Powiązane Wpisy

  1 Comment

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox