Więcej

  Umbrella Academy 2. Zaskakujący finał i 43 ukryte przesłania. Ujawniamy je!

  Każdy z nas, kto obejrzał drugą serię “Umbrella Academy” jest zachwycony, oczarowany ale i zaskoczony. Ostatnia scena, która wydawałoby się skieruje nas na właściwe tory pokazała, że tak naprawdę prawdziwa jazda dopiero przed nami.

  Tym, którzy jeszcze nie obejrzeli serialu do końca nie zdradzę przyjemności zakończenia, ale powiem wam tylko: szykujcie się na wielką niespodziankę.

  Tak czy siak wiemy, że na świecie jest 43 potencjalnych umbrellowiczów obdarzonych niezwykłymi mocami. Twórcy drugiego sezonu obdarzyli nas zatem czterdziestoma trzema odniesieniami do tej liczby, a zobrazowanych logiem wróbelka w okręgu.

  Szukając ich możemy zachodzić w głowę na ile ukryte przesłania mają znaczenie dla dalszej fabuły serialu, a na ile jest to po prostu zabawa producentów serialu.

  Abyście nie musieli wytężać wzroku i odwracać uwagi od świetnej rozrywki, jaką daje nam ten serial, poszukaliśmy ukrytych wróbelków. I znaleźliśmy je!

  Poniżej wrzuciliśmy kadry, w których znajduje się przesłanie. Jedynym waszym zadaniem jest znalezienie znaczka na obrazku i próba zastanowienia się, co to znaczy dla serialu.

  Dobrej zabawy!

   

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK 🙂 Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Niewidzialne staje się widzialne, czyli 47 edycja konkursu fotograficznego Nikona

  Uwielbiamy w „Srebrnym Kompasie” fotografie. Zdajemy sobie sprawę, że są momenty, których nie opowiedzą najbardziej wspaniałe słowa, opowieści, wiersze i reportaże. Czasem jedno zdjęcie...

  Polecamy

  Zobacz również

  1 KOMENTARZ

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here