Więcej

  To auto wytrzyma strzał z AK47 i wybuch granatów. Mokry sen każdego polityka. Inkas Chevrolet Suburban.

  Mamy dobrą nowinę dla rządowych i prezydenckich kierowców. Nowy Inkas Chevrolet Suburban to spełnienie ich mokrych snów. Jest wielki opancerzony i w trakcie jazdy spycha wszystko, co stanie mu na drodze. No nic tylko rozbić.

  A może… Gdybyście z jakiegoś powodu brali udział w demonstracji pod domem Jarosława Kaczyńskiego, weźcie proszę powiedzcie mu, że w fajnej cenie może kupić sobie i swoim chłopcom fajny wózek. I to tegoroczny model. Co prawda cena jest przygotowana indywidualnie, ale przecież wiemy, że na biednego nie trafiło.

  Byłbym zapomniał: ten czołg na kołach wytrzymuje uderzenia granatów ręcznych DM51 oraz strzał z kałasznikowa. Macierewicz byłby dumny.

  „INKAS Armored Vehicle Manufacturing to kanadyjska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji szerokiej gamy pojazdów opancerzonych, samochodów i ciężarówek opancerzonych, w tym luksusowych sedanów, luksusowych SUV-ów, pojazdów tranzytowych i taktycznych pojazdów opancerzonych. Od 2000 roku INKAS ® Armored Vehicle Manufacturing dostarcza opancerzone pojazdy bankom, organom ścigania, klientom korporacyjnym i osobom fizycznym na całym świecie.”

  Z tym czołgiem trochę przesadziłem, ale nauczony ostatnimi transakcjami Wojsk Ochrony Pogranicza, pamiętacie te super profesjonalne kompasy kupione na Aliexpress zabawkowe kompasy za złotówkę, czy coś w tym stylu dbam o marketing.

  Spójrzmy na najnowszy produkt kanadyjskiej firmy Inkas specjalizującej się w opancerzonych pojazdach. Oto Chevrolet Suburban w wersji Inkas!

  Pakiet opancerzenia używany przez ten Suburban ma ocenę CEN 1063 BR 6, co oznacza, że ​​może wytrzymać kule z AK-47, a także eksplozje granatów ręcznych DM51. Niestety producent nie informuje, czy wóz wytrzymuje atak furii Włodzimierza Czarzastego i tu może być mały problem.

  Pewne informacje wskazują, że Inkas dotarł do wyczynów wicemarszałka Sejmu, bo zewnętrzne panele nadwozia wyposażono w pancerz, użyto wzmocnionego szkła blokujące strzał. Rozumiem, że z pięści Czarzastego. Zastosowano mocniejsze zawiasy, opony typu run- flat i ulepszony system zawieszenia. A zatem można przypuszczać, że wytrzyma uderzenie w grupę protestujących kobiet, starców i dzieci i wydaje się to solidnym argumentem na rzecz zakupu takiego auta przez naszą władzę.

  Oczywiście znany z bezpośrednich kontaktów w ludźmi Jarosław K. może w tym celu wykorzystać opcję lekkiego opancerzenia, specjalną syrenę, coś w rodzaju domofonu, system przeciwpożarowy, super wytrzymałe koła i światła awaryjne wszelkiego rodzaju.

  Podczas rozmów ze Strajkiem Kobiet producent zaleca oddzielną przegrodę między przednim, a tylnym rzędem siedzeń, pełnowymiarowy ekran LED i wysokiej jakości system audio.

  Również prezydent powinien być zadowolony. Chevy jest luksusowy i przestronny. A ponieważ głowa państwa pozwala oddawać się pasjom swoim pracownikom, dlatego kierowcy Andżeja otrzymają do dyspozycji potwora, którym nie tylko będą mogli spychać inne pojazdy do rowów, ale przypierdolić w ścianę bez obawy o utratę zdrowia i życia.

  Samochód jest dostępny z 3,0-litrowym turbodieslem Duramax rzędowym sześciokątnym o mocy 277 KM i momencie obrotowym 460 lb-ft (624 Nm), a także 5,3-litrowym silnikiem V8 i 6,2-litrowym silnikiem V8 o mocy 355 KM. i 383 lb-ft (519 Nm) oraz 420 KM i 460 lb-ft (624 Nm).

  Chevy mierzy 5,73 m długości, 2,06 m szerokości i 1,92 m wysokości i waży prawie 3 tony. W środku jest miejsce dla siedmiu osób mogących pomieścić tytanów rządowego intelektu.

  A zatem drodzy moi, jeśli mieszkacie gdzieś w pobliżu jaśnie państwa, lub przechodzicie w pobliżu –  przekażcie im proszę dobrą nowinę. W końcu jest jeszcze tyle pieniędzy do przejebania.

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK 🙂 Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Sierpniowe pożary lasów biją rekordy emisji dwutlenku węgla i przebijają roczną “produkcję” Indii.

  Wszystko idzie ku „najlepszemu”: tylko w wakacje światowe pożary wyemitowały rekordową ilość dwutlenku węgla przekraczając roczną „produkcję” Indii. W zeszłym miesiącu świat ustanowił nowy przerażający...

  Niewidzialne staje się widzialne, czyli 47 edycja konkursu fotograficznego Nikona

  Uwielbiamy w „Srebrnym Kompasie” fotografie. Zdajemy sobie sprawę, że są momenty, których nie opowiedzą najbardziej wspaniałe słowa, opowieści, wiersze i reportaże. Czasem jedno zdjęcie...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Hej, zauważyliśmy, że używasz blokera reklam

  Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz swojego blokera reklam podczas korzystania ze "Srebrnego Kompasu".

  Staramy się, byś codziennie otrzymywał unikalne treści, których nie zobaczysz gdzie indziej.

  Serdecznie dziękujemy i życzymy fajnych wrażeń!