Więcej

  “Świat na granicy”. Jest zwiastun nowego filmu dokumentalnego Davida Attenborough. Produkuje Netflix.

  Sir David Attenborough od kilkudziesięciu lat przenosi nas w świat dzikiej przyrody. Z dziecięcą fascynacją i naiwnością pokazuje nam złożoność zjawisk, w którym najmniejszy nawet element jest niezbędnym elementem całości. Jego niesamowite filmy dokumentalne dały nam niespotykane dotąd spojrzenie na zwierzęta i ich siedliska. Wystarczy wspomnieć oszałamiające serie “Ziemia” oraz “Niebieska planeta” i ich kontynuacje.

  Od kilku lat Attenborough współpracuje z Netflixem, dla którego przygotował serię “Nasza Planeta”, “Życie na naszej planecie” oraz “W świecie kolorów”.

  4 czerwca odbędzie się premiera filmu dokumentalnego “Świat na granicy”, w którym Sir David wraz z naukowcem Johanem Rockstromem pokaże nam powolną degradację Ziemi (którą zawdzięczamy samym sobie) oraz postarają się odpowiedzieć na pytanie: jak temu zapobiec? I czy wogóle da się cofnąć niekorzystne trendy.

  Właśnie ukazał się zwiastun:

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Norweski budżet na 2022. W górę tytoń, paliwo i alkohol.

  W przedłożonym projekcie budżetu państwa na 2022 rok norweski rząd planuje zmiany w podatkach. Wyglądają one następująco: Podatki od alkoholu wzrastają o około 1,3 proc. Dodatkowo,...

  Teleskop Hubble`a uchwycił przepiękne kosmiczne potwory!

  Teleskop Hubble`a wciąż zadziwia kosmicznymi fotografiami. Tym razem otrzymaliśmy niesamowicie plastycznie wyglądającą masę gazu i pyłu. Jest to pozostałość po supernowej, oznaczonej jako N63A. Supernowa...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here