Więcej

  “Suicide Squad”. Zapowiada nam się niezły filmowy wygłup. Zwiastun.

  Nie ma co ukrywać, Marvel sprawił, że kino bohaterskie wzbudza we mnie obrzydzenie. Zamiast prostej, radosnej i umownej rozrywki, dwa – trzy razy w roku podsuwano nam beznamiętne produkty filmopodobne.  Niestety produkcje Marvela przyczyniły się do upadku superprodukcji innych, niż ekranizacje komiksów i jest to fakt.

  Co prawda od niedawna zupełne podejście do komiksów prezentuje odwieczny rywal Marvela czyli DC Comics, którego “Joker” był rewelacyjny, a “Aquaman” szalony, rozbuchany oraz intensywny do tego stopnia, że im dłużej film trwał, tym bardziej byliśmy zmęczeni.

  Tym razem DC zaprezentowało nam nowe podejście do “Suicide Squad”. Zapowiada się głupia, zwariowana i pokręcona w swym kretyństwie historia. Bezpretensjonalna. Ot do szybkiego zobaczenia. No to zobaczymy. Na razie trailer.

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK 🙂 Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Sierpniowe pożary lasów biją rekordy emisji dwutlenku węgla i przebijają roczną “produkcję” Indii.

  Wszystko idzie ku „najlepszemu”: tylko w wakacje światowe pożary wyemitowały rekordową ilość dwutlenku węgla przekraczając roczną „produkcję” Indii. W zeszłym miesiącu świat ustanowił nowy przerażający...

  Niewidzialne staje się widzialne, czyli 47 edycja konkursu fotograficznego Nikona

  Uwielbiamy w „Srebrnym Kompasie” fotografie. Zdajemy sobie sprawę, że są momenty, których nie opowiedzą najbardziej wspaniałe słowa, opowieści, wiersze i reportaże. Czasem jedno zdjęcie...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Hej, zauważyliśmy, że używasz blokera reklam

  Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz swojego blokera reklam podczas korzystania ze "Srebrnego Kompasu".

  Staramy się, byś codziennie otrzymywał unikalne treści, których nie zobaczysz gdzie indziej.

  Serdecznie dziękujemy i życzymy fajnych wrażeń!