Więcej

  40 minut nowego materiału, intensywniejsze sceny walki i poczucie winy. Już wkrótce premiera reżyserskiej wersji filmu “Rocky IV”

  Już 11- ego listopada reżyserska wersja jednego z najbardziej kasowych filmów sportowych będzie miała swoją premierę. “Rocky IV” wraca na kinowy ring. Niestety, wszystko wskazuje na to, że jest to jednorazowa akcja marketingowa jednego ze streamingowych nadawców.

  “Rocky IV” wdarł się przebojem do kinowego box office i przez blisko ćwierć wieku był najbardziej dochodowym filmem sportowym w historii zbierając 300 milionów dolarów w kasach kin całego świata. W tej części, najukochańszy filmowy bokser napisany i zagrany przez Sylvestra Stallone walczy z radziecką maszyna do zabijania, Iwanem Drago.

  Stallone już na etapie premiery filmu (1985 rok) twierdził, że kinowa wersja filmu odbiega od tego, co zobaczyliśmy na ekranie. Po latach rozpoczął pracę nad reżyserską wersją filmu, która jak zapewnia jego twórca będzie dla widza całkowicie nowym doświadczeniem. Więcej na temat ukończenia prac pisaliśmy TUTAJ.

  35 lat po premierze wiemy, że 11- ego listopada wejdzie autorska wersja tego jednego z najbardziej widowiskowych dramatów sportowych. Pełny tytuł filmu brzmi  Rocky V. Drago: The Ultimate Director’s Cut.

  Zapowiada się przednie widowisko. Stallone zapowiada czterdzieści minut niepublikowanego materiału, nowe spojrzenie na prezentację walk i bardziej intensywną muzykę.

  Producent obrazu, MGM wspólnie z agencją eventową Fathom Events organizuje jednorazową akcję polegającą na ogólnokrajowych pokazach filmu w wybranych kinach. Fani, którzy kupią bilety online lub w tradycyjny sposób nie tylko obejrzą nową wersję “Rockyego IV”, ale wezmą udział w zamkniętej sesji Q&A ze scenarzystą, reżyserem i odtwórcą głównej roli, czyli z samym Sylvestrem Stallone.

  Natomiast ci, którym nie będzie chciało się specjalnie gnać do kina, mogą już od 12-ego listopada wypożyczyć film w ramach usługi video na żądanie.

  “Rocky IV” to kolejna odsłona cyklu filmowych opowieści, którego bohaterem jest bokser Rocky Balboa. Scenarzystą, reżyserem i odtwórcą głównej roli jest Sylvester Stallone. W filmie występują również Brigitte Nielsen, Burt Young, Carl Weathers, Michael Pataki, Robert Doornick, Stu Nahan, Talia Shire i Tony Burton.

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Norweski budżet na 2022. W górę tytoń, paliwo i alkohol.

  W przedłożonym projekcie budżetu państwa na 2022 rok norweski rząd planuje zmiany w podatkach. Wyglądają one następująco: Podatki od alkoholu wzrastają o około 1,3 proc. Dodatkowo,...

  Teleskop Hubble`a uchwycił przepiękne kosmiczne potwory!

  Teleskop Hubble`a wciąż zadziwia kosmicznymi fotografiami. Tym razem otrzymaliśmy niesamowicie plastycznie wyglądającą masę gazu i pyłu. Jest to pozostałość po supernowej, oznaczonej jako N63A. Supernowa...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here