Więcej

  Polska reklama w nowej odsłonie filmu “John Wick”

  Jednym ze sposobów sfinansowania produkcji filmowych jest tzw. product placement.

  Czy on jest? Najkrócej mówiąc takie umieszczenie w kadrze filmowym/telewizyjnym logo produktu lub samego produktu w taki sposób, byśmy mogli go zobaczyć, pozytywnie skojarzyć i wykorzystać ten fakt w naszych decyzjach zakupowych.

  Oczywiście zasady wykorzystania takiego produktu są precyzyjnie opisane, w tym czas umieszczenia na ekranie.

  Ważne są proporcje, bo nachalnie umieszczany produkt jest na tyle irytujący, że o marce jest głośno, ale raczej nie w sposób, w jaki zleceniodawca życzyłby sobie. Najlepszym tego przykładem są polskie kryminały i filmowe produkty komediopodobne.

  Z drugiej strony mamy niezwykle pomysłowe wykorzystanie produktu, jak np. w “Sekretnym życiu Waltera Mitty`ego”.

  Dzisiejsze zdjęcie, które udało nam się zobaczyć dało nam do myślenia, czy warto rozpocząć nowy cykl, a mianowicie “product placement w filmie i serialu”, czy może od czasu do czasu pokazywać taki obrazek.

  No zobaczymy. Póki co mamy uciechę, że w takim filmie udało nam się znaleźć polski akcent.

  Kadr z filmu “John Wick 3”
  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Norweski budżet na 2022. W górę tytoń, paliwo i alkohol.

  W przedłożonym projekcie budżetu państwa na 2022 rok norweski rząd planuje zmiany w podatkach. Wyglądają one następująco: Podatki od alkoholu wzrastają o około 1,3 proc. Dodatkowo,...

  Teleskop Hubble`a uchwycił przepiękne kosmiczne potwory!

  Teleskop Hubble`a wciąż zadziwia kosmicznymi fotografiami. Tym razem otrzymaliśmy niesamowicie plastycznie wyglądającą masę gazu i pyłu. Jest to pozostałość po supernowej, oznaczonej jako N63A. Supernowa...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here