More

  Polska gra rozpycha się na platformie Steam

  Gra “WW2 Rebuilder została stworzona przez wrocławską firmę Madnetic Games. Zadaniem gracza jest odbudowa Europy po zniszczeniach drugiej wojny światowej. Produkcja jest dostępna na platformie Steam, gdzie zyskuje bardzo dobre opinie graczy.

  Gra WW2 Rebuilder została wydana 16 stycznia 2023 roku dzięki współpracy wrocławskiej firmy Madnetic Games oraz producenta gier PlayWay. Produkcja powstawała między innymi w Dolnośląskim Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości Wrocławskiego Parku Technologicznego.

  Gra jest symulatorem Europy po II wojnie światowej, w którym gracze muszą na zgliszczach wojny odbudować zniszczone europejskie miasta.

  Gra dostępna jest na platformie Steam i od premiery otrzymuje bardzo dobre oceny od użytkowników. Trafiła do pięćdziesiątki najlepiej sprzedających się tytułów.

  Przemek Saracen
  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Najnowsze

  Jesteśmy na Insta

  Zobacz również

  Powiązane materiały