Więcej

  Pamiętacie serial “Cudowne lata”? Szykuje się wielki powrót po latach!

  Jeśli pamiętasz amerykański serial “Cudowne lata” musisz być jednym z tych młodzieniaszków, o których młodzi w klubie mówią: “ej, dziadku, nie powinieneś spać o tej porze?” Zaliczam się do tej grupy. To znaczy tej, która powinna wieczorem spać, a nie przesiadywać w klubie.

  “Cudowne lata” był nie był zwykłym serialem. To była opowieść o nas. O naszych tęsknotach, zmaganiach z rzeczywistością. Z gniewem, ale i z miłością rodziców, którzy nawet jak się na nas wkurzą, to kochają nas nad życie.

  Wreszcie, to serial o marzeniach, przyjaźni, humorze, braterstwie. Prawda jest taka, że nie musieliśmy oglądać ponownie odcinków tego serialu, by czuć się jego częścią. Tak wyjątkowa było to opowieść. To historia Kevina Arnolda, trochę naiwnego, trochę zbuntowanego nastolatka, który uosabiał nas.

  I powiem wam, że kiedy przypadkiem trafię na fragmenty tego serialu, to coś mięknie we mnie. Robi się ciepło na sercu i patrzę na ekran telewizora z taką jakby rzewnością.

  Teraz okazuje się, że “Cudowne lata” doczekają się nowego otwarcia. I tak jak nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, tak nie uważam, by nowe podejście do tego świata miało sens. Choć z drugiej strony może każde pokolenie powinno mieć swojego Kevina Arnolda (bohater serialu).

  Póki co stacja ABC nakręci pilota do nowej wersji serialu. Właśnie dowiedzieliśmy, kto zagra główną rolę. Jest nim Elisha „EJ” Williams, a akcja rozegra się w tym samym okresie, co pierwowzór.

  Williams wcieli się w Deana, dociekliwego i pełnego nadziei 12-latka, który dorasta w niespokojnych czasach i próbuje znaleźć swoje miejsce w rodzinie, jak i w szerszym świecie. Dean jest trochę niepewny siebie, trochę niezręczny i trochę skrępowany, ale jest zdeterminowany, by jakoś wpłynąć na otaczający go świat..

  Fred Savage, który grał główną rolę w oryginalnych “Cudownych latach” i kieruje pilotem nowego serialu, przekazał Williamsowi wiadomość, że dostał tę rolę:

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK 🙂 Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Sierpniowe pożary lasów biją rekordy emisji dwutlenku węgla i przebijają roczną “produkcję” Indii.

  Wszystko idzie ku „najlepszemu”: tylko w wakacje światowe pożary wyemitowały rekordową ilość dwutlenku węgla przekraczając roczną „produkcję” Indii. W zeszłym miesiącu świat ustanowił nowy przerażający...

  Niewidzialne staje się widzialne, czyli 47 edycja konkursu fotograficznego Nikona

  Uwielbiamy w „Srebrnym Kompasie” fotografie. Zdajemy sobie sprawę, że są momenty, których nie opowiedzą najbardziej wspaniałe słowa, opowieści, wiersze i reportaże. Czasem jedno zdjęcie...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Hej, zauważyliśmy, że używasz blokera reklam

  Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz swojego blokera reklam podczas korzystania ze "Srebrnego Kompasu".

  Staramy się, byś codziennie otrzymywał unikalne treści, których nie zobaczysz gdzie indziej.

  Serdecznie dziękujemy i życzymy fajnych wrażeń!