Poszukujemy cieśli szalunkowych/zbrojarzy/betoniarzy

    • Pełny etat
    • Bodø

    Jobforce

    Zakres obowiązków: szalowanie tradycyjne, szalowanie systemowego głównie PERI i DOKA, zbrojenie, betonowanie.
    W najbliższym czasie przewidujemy też oferty pracy w Molde na 2-letnim projekcie – po szczegóły zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego: +48798321128, cv@jobforce.pl
    Wymagania:
    min. 3 lata doświadczenia w zawodzie
    umiejętność pracy w zespole
    znajomość j. angielskiego i/lub norweskiego na poziomie komunikatywnym (jeśli chcesz wyjechać z kolegą, wtedy jedna osoba powinna znać j. anielski lub norweski)
    samodzielność
    znajomość rysunków technicznych
    pozytywne (telefoniczne) referencje z poprzednich miejsc pracy
    doświadczenie zawodowe z krajów Skandynawskich będzie bardzo dużym atutem
    D nummer
    Oferujemy:
    legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
    norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii
    przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
    feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% lub 12% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
    pełne ubezpieczenie
    dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
    pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania w pokojach jednoosobowych w hotelach, domach lub mieszkaniach. Mieszkania są wyposażone w: meble, pościel, akcesoria kuchenne, pralkę, lodówkę, Internet (WiFi), koszt to 4500 kr/mies.
    stawkę godzinową – 225 kr/h brutto (ok. 70zł netto ) (zależna od przydzielonego podatku norweskiego). Stawka waha się w zależności od kwalifikacji.
    48-54 h roboczych w tygodniu
    darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy
    darmowy pierwszy lot z dowolnego miasta w Polsce lub Norwegii
    możliwość rozpoczęcia pracy “od zaraz”
    Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!
    Prosimy o dopisaniu w CV klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jobforce Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

    Aby ubiegać się o tę pracę, wyślij swoje dane e-mailem na cv@jobforce.pl