Więcej

  Nowy zwiastun “Czarnej Wdowy” od Marvela.

  „Nie wiesz o mnie wszystkiego” – mówi Natasha Romanoff . „Zanim została Avengerem popełniałam błędy, wybierając między tym, kim świat chce, żebyś był, a tym, kim jesteś”. Czyli wiemy, że Marvel opowie nam po raz enty tę samą historię o walce z normami narzucanymi przez świat i poszukiwaniu własnej drogi.

  No dobrze, wiemy już, że będzie efektownie, plastikowo dramatycznie i jak to ostatnio u Marvela, z łyżką realizmu.

  Tym razem Czarna Wdowa, czyli Natasza Romanow walczy z własną przeszłością wyhodowanej morderczyni, która ma wziąć udział w – a jakże – śmiertelnym spisku. Ścigana przez siłę, która nie powstrzyma się przed niczym, by ją obalić, Natasza musi poradzić sobie ze swoją szpiegowską historią i zerwanymi związkami, które pozostały po niej na długo przed tym, zanim została Avengerem .

  Wyreżyserowany przez Cate Shortland i wyprodukowany przez Kevina Feige’a. W roli głównej występuje Scarlett Johansson. Florence Pugh jako Jelena Biełowa, David Harbour jako Aleksiej Szostakow lub Czerwony Strażnik oraz Rachel Weisz jako Melina Wostokow.

  Film pojawi się w kinach i na Disney + 9 lipca!

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK 🙂 Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Niewidzialne staje się widzialne, czyli 47 edycja konkursu fotograficznego Nikona

  Uwielbiamy w „Srebrnym Kompasie” fotografie. Zdajemy sobie sprawę, że są momenty, których nie opowiedzą najbardziej wspaniałe słowa, opowieści, wiersze i reportaże. Czasem jedno zdjęcie...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here