Więcej

  Netflix zapowiada komedię o superbohaterkach. Zobaczcie zwiastun “Thunder Force”.

  Kiedy Netflix zaczyna zapowiadać swoje fabuły zaczynam się bać do tego stopnia, że nawet anonsowany przez tego nadawcę film z Leonardo diCaprio zaczynam postrzegać jako potencjalny gniot. Niestety jest coś takiego w fabułach Netflixa, które choć wypasione, pięknie reklamowane to dzięki wymęczonym w laboratorium scenariuszom okazują się kiepskimi patrzydłami.

  Niby wszystko się zgadza. Głośne nazwiska. Chwytliwa promocja. Znany reżyser. Duży budżet. A jednak coś nie chwyta w tych niedawnych produkcjach Netflixa. Wszystko takie wymęczone, gdzieś zmarnowane, niekonsekwentne i niedopilnowane. Tak, jakby ktoś wrzucił wiadro tagów do komputera i za chwilę dostał gotowy scenariusz. 

  Niestety boję się, że tym razem czeka nas to samo, choć sam koncept wydaje się ciekawy. Oto mamy do czynienia z zabawą kinem bohaterskim. Tym razem bohaterkami są dwie przyjaciółki, które uzyskują nadludzkie moce. Tworząc duet “Thunder Force” bronią Chicago przed typami spod ciemnej gwiazdy.

  W rolach głównych występują Melissa McCarthy i Octavia Spencer. Po obejrzeniu trailera trudno spodziewać się czegoś innego, niż głupawej rozrywki na sobotni wieczór, ale czego możemy spodziewać się po nadawcy, którego polski oddział skupuje od TVP byle chłam?

  No cóż, trzeba pogodzić się z tym, że dominującym nurtem Netflixa będą produkcje spod znaku Adama Sandlera i madame McCarthy. A to oznacza jedno: walkę z durnym algorytmem i samodzielnym szukaniem wartościowych pozycji w ofercie tego nadawcy.

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.
  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here