Więcej

  Morze kwiatów, festiwal kolorów i kwietny tunel. Spędź weekend w zamku Książ!

  Fontanny wypełnione kwiatami, roślinne alejki, czy też tunel kwietny to tylko niektóre z aranżacji, które od 30 kwietnia będą zdobić tarasy Książa.

  Już w najbliższy weekend, na „majówkę”, Zamek Książ w Wałbrzychu zaprasza na Ogrody Kwiatów, które w tym roku będzie można odwiedzić od 30 kwietnia do 9 maja.

  Wiosennie i kolorowo, a przede wszystkim bezpiecznie – na świeżym powietrzu i w reżimie sanitarnym (liczba biletów na każdy dzień jest limitowana) zobaczcie kwiatowe aranżacje, które ozdobią zamkowe tarasy i zachęcą do odkrywania przyrody w otoczeniu jednego z najpiękniejszych zamków w Polsce. Wśród tych aranżacji będziecie mogli podziwiać m.in. fontanny wypełnione kwiatami, roślinne alejki, czy też tunel kwietny.

  Aranżacje Ogrodów Kwiatów w Książu obejmują barokowy dziedziniec honorowy, przedzamcze i ogrody tarasowe w stylu francuskim.

  Zamek i podziemia, w związku z rządowymi obostrzeniami, nadal pozostają zamknięte. Godziny otwarcia Ogrodów Kwiatów od 9:00 do 19:00, a kas biletowych od 9:00 do 18:00. Bilety można nabywać poprzez zamkowy system on-line na stronie: bilety.ksiaz.walbrzych.pl.

  Źródło:Zamek Książ
  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK 🙂 Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Niewidzialne staje się widzialne, czyli 47 edycja konkursu fotograficznego Nikona

  Uwielbiamy w „Srebrnym Kompasie” fotografie. Zdajemy sobie sprawę, że są momenty, których nie opowiedzą najbardziej wspaniałe słowa, opowieści, wiersze i reportaże. Czasem jedno zdjęcie...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here