Więcej

  Kinowy hit “Prawdziwe kłamstwa” z Arnoldem Schwarzeneggerem trafi na małe ekrany w formie serialu. Zaangażowany jest sam James Cameron!

  Wysokobudżetowa produkcja “Prawdziwe kłamstwa” to jeden z najciekawszych filmów z udziałem Arnolda Schwarzeneggera. Po latach stacja CBS postanawia przenieść historię opowiedzianą w filmie na małe ekrany. Pilot serialu już zamówiony.

  “Prawdziwe kłamstwa” z 1994 roku to remake francuskiego filmu akcji “La Totale!” z 1991 roku. Jest to z pozoru niewinna historia, jakich wiele. Tkwiące w rutynie obowiązków małżeństwo Harrego i Helen Taskerów (w tych rolach Arnold Schwarzenegger i Jamie Lee Curtis) działa w zasadzie tylko dzięki sile rozpędu bez nadziei na coś nowego. Zwłaszcza, że ona jest kurą domową, a on bezpłciowym sprzedawcą komputerowym spędzającym czas w delegacjach. Nieoczekiwanie prawda wychodzi na jaw, bo nieporadny bohater okazuje się tajnym szpiegiem. Brutalnie i bez mrugnięcia okiem ratuje świat przed następującymi po sobie zamachowcami.

  Ta świetna komedia akcji ma w sobie wszystko, za co kochamy takie kino. Gwiazda w swoim gatunku, dobre aktorstwo, wysoki budżet, fajną intrygę, twista i dobry humor i Jamesa Camerona!

  W roku premiery film 379 milionów dolarów, a niezwykle ponętna Jamie Lee Curtis otrzymała Złotego Globa dla najlepszej aktorki.

  Stacja CBS postanowiła rozwinąć powyższy koncept i przenieść na mały ekran w formie serialu. W tym celu zamówiono pilotażowy odcinek, za realizację którego współodpowiedzialny jest reżyser kinowej wersji filmu, James Cameron. Wspólnie z Mattem Nixem napisze scenariusz oraz obejmie funkcję producenta wykonawczego. Reżyserią zajmie się znany m.in. “Terminator Salvation” McG.

  Drewniak
  Lubię nic nie robić. Mało zarabiam, bo mało robię. W SK robię nowinki i takie tam różne nie wymagające inwencji. Staram się, byście mieli dostęp do ciekawych informacji. Przemo chce docisnąć mi śrubę, bo twierdzi że i tak nic nie robię. I ma rację.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Norweski budżet na 2022. W górę tytoń, paliwo i alkohol.

  W przedłożonym projekcie budżetu państwa na 2022 rok norweski rząd planuje zmiany w podatkach. Wyglądają one następująco: Podatki od alkoholu wzrastają o około 1,3 proc. Dodatkowo,...

  Teleskop Hubble`a uchwycił przepiękne kosmiczne potwory!

  Teleskop Hubble`a wciąż zadziwia kosmicznymi fotografiami. Tym razem otrzymaliśmy niesamowicie plastycznie wyglądającą masę gazu i pyłu. Jest to pozostałość po supernowej, oznaczonej jako N63A. Supernowa...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here