Kajakarki trafiły do paszczy wieloryba. Zobacz niesamowite wideo!

Udostępnij post:

Zawsze, kiedy wydaje się, że nic nas nie zaskoczy nieoczekiwanie pojawia się coś, co pokazuje że można bardziej, dziko i niebezpiecznie.

Dziękujemy, że nas czytasz! Będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli zdecydujesz się wesprzeć Srebrny Kompas na Zrzutce! Dziękujemy! 

Kajakarki Liz Cottriel i Julie McSorley chciały spędzić fajny dzień nad wodą. Planowały trochę popływać, trochę pofotografować, a także popatrzeć na pływające w pobliżu humbaki.

I prawie się udało. Prawie, bo nagle tuż nad wodą pojawiła się chmara ryb, woda zagotowała, zaś nad jej powierzchnię wyskoczyło mnóstwo ryb. Traf chciał, że w tym samym miejscu były panie Liza i Julia.

Wszystko stało się nagle. Nie miały jak zareagować, bo w ciągu ułamka sekundy wraz z kajakiem znalazły się w paszczy wieloryba! Tak kończy się bliskie spotkanie ciekawskich kobiet oraz żerującego humbaka.

Zobaczcie, jak to się stało:

 

Mało? Obejrzyjcie to samo, ale z innego ujęcia:

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, panie są całe i zdrowe, a jedynym efektem ich przygody ze ssakiem były wypadające spod bluzek ryby oraz brak kluczyków samochodowych, które najpewniej dostały się do waleńskiego żołądka.

Przemek Saracen
Przemek Saracen
Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

Najnowsze

Zobacz również

Powiązane materiały

Policja odnotowała znaczny wzrost prób samobójczych

Z danych KGP wynika, że w 2022 roku było o ponad 5% więcej prób samobójczych niż rok wcześniej. Powód...

Amerykańscy scenarzyści otwierają się na AI, ale…

Czołowy związek zawodowy amerykańskich scenarzystów, czyli Writers Guild of America West wyraził zgodę na wykorzystywania w pracach swoich...

Norwegia kolejny raz zwiększa limity połowu na wieloryba karłowatego

W tym roku norwescy rybacy odłowić będą mogli 1.000 sztuk tych ssaków i jest to o 83 więcej...

Rekordowe dostawy rosyjskiego gazu do Chin

Rosyjski gigant energetyczny Gazprom ogłosił we wtorek, że osiągnął rekordowy poziom dziennego wolumenu gazu dostarczanego do Chin gazociągiem...