Więcej

  Kajakarki trafiły do paszczy wieloryba. Zobacz niesamowite wideo!

  Zawsze, kiedy wydaje się, że nic nas nie zaskoczy nieoczekiwanie pojawia się coś, co pokazuje że można bardziej, dziko i niebezpiecznie.

  Kajakarki Liz Cottriel i Julie McSorley chciały spędzić fajny dzień nad wodą. Planowały trochę popływać, trochę pofotografować, a także popatrzeć na pływające w pobliżu humbaki.

  I prawie się udało. Prawie, bo nagle tuż nad wodą pojawiła się chmara ryb, woda zagotowała, zaś na jej powierzchnię wyskoczyło mnóstwo ryb. Traf chciał, że w tym samym miejscu były panie Liza i Julia.

  Wszystko stało się nagle. Nie miały jak zareagować, bo w ciągu ułamka sekundy wraz z kajakiem znalazły się w paszczy wieloryba! Tak kończy się bliskie spotkanie ciekawskich kobiet oraz żerującego humbaka.

  Zobaczcie, jak to się stało:

   

  Mało? Obejrzyjcie to samo, ale z innego ujęcia:

  A jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda wpadanie do paszczy humbaka, obejrzyjcie film nakręcony przez jedną z niedoszłych ofiar, taki lajw z paszczy:

  Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, panie są całe i zdrowe, a jedynym efektem ich przygody ze ssakiem były wypadające spod bluzek ryby oraz brak kluczyków samochodowych, które najpewniej dostały się do waleńskiego żołądka.

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK 🙂 Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Sierpniowe pożary lasów biją rekordy emisji dwutlenku węgla i przebijają roczną “produkcję” Indii.

  Wszystko idzie ku „najlepszemu”: tylko w wakacje światowe pożary wyemitowały rekordową ilość dwutlenku węgla przekraczając roczną „produkcję” Indii. W zeszłym miesiącu świat ustanowił nowy przerażający...

  Niewidzialne staje się widzialne, czyli 47 edycja konkursu fotograficznego Nikona

  Uwielbiamy w „Srebrnym Kompasie” fotografie. Zdajemy sobie sprawę, że są momenty, których nie opowiedzą najbardziej wspaniałe słowa, opowieści, wiersze i reportaże. Czasem jedno zdjęcie...

  Polecamy

  Zobacz również

  1 KOMENTARZ

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Hej, zauważyliśmy, że używasz blokera reklam

  Będziemy wdzięczni, jeśli wyłączysz swojego blokera reklam podczas korzystania ze "Srebrnego Kompasu".

  Staramy się, byś codziennie otrzymywał unikalne treści, których nie zobaczysz gdzie indziej.

  Serdecznie dziękujemy i życzymy fajnych wrażeń!