Jest nowy plakat “Mission Impossible: Dead Reckoning”. Tom Cruise szaleje!

Udostępnij post:

Powoli rozpoczyna się promocja nowego filmu akcji z udziałem Toma Cruise`a. Właśnie ukazał się plakat Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One, który  jest pierwszym z dwuczęściowego zakończenia kariery Cruise’a jako Ethana Hunta. Fabuła filmu jest trzymana w tajemnicy pomimo wypuszczenia pierwszego zwiastuna.

Dead Reckoning Part One reżyseruje i pisze Christopher McQuarrie i powraca ze swoimi dobrze znanymi bohaterami: Ethanem Huntem Cruise’a i jego przyjaciółmi w boju: Rebeccą Ferguson jako Isla Faust, Simonem Peggiem jako Benji Dunn i Vingiem Rhamesem jako Luther Stickell. Vanesa Kirby również powraca jako Biała Wdowa, a obsadę wzbogacają nowe postacie grane przez: Poma Klementieffa, Hayleya Atwella, Shea Whighama, Indirę Varmę i Cary`ego Elwesa.

Praktyczne akrobacje przedstawione w serii, z których wiele wykonał sam Cruise i prowadził weteran koordynator kaskaderów Wade Eastwood, stały się już legendą. Aby zjechać motocyklem z klifu do wyczynu BASE jump, Eastwood wyjaśnił w filmie (zamieszczonym poniżej), że wymaga to roku szkolenia BASE, zaawansowanego szkolenia spadochronowego, kontroli czaszy i mnóstwa innych umiejętności. 

Oto spojrzenie na wyczyn kaskaderski BASE jump. Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One pojawi się w kinach 14 lipca:

Przemek Saracen
Przemek Saracen
Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

Najnowsze

Zobacz również

Powiązane materiały

Policja odnotowała znaczny wzrost prób samobójczych

Z danych KGP wynika, że w 2022 roku było o ponad 5% więcej prób samobójczych niż rok wcześniej. Powód...

Amerykańscy scenarzyści otwierają się na AI, ale…

Czołowy związek zawodowy amerykańskich scenarzystów, czyli Writers Guild of America West wyraził zgodę na wykorzystywania w pracach swoich...

Norwegia kolejny raz zwiększa limity połowu na wieloryba karłowatego

W tym roku norwescy rybacy odłowić będą mogli 1.000 sztuk tych ssaków i jest to o 83 więcej...

Rekordowe dostawy rosyjskiego gazu do Chin

Rosyjski gigant energetyczny Gazprom ogłosił we wtorek, że osiągnął rekordowy poziom dziennego wolumenu gazu dostarczanego do Chin gazociągiem...