Więcej

  IKEA wraz z ASUSem zaczynają się rozpychać na rynku mebli i akcesoriów dla graczy.

  IKEA wchodzi w segment rynku graczy! We współpracy z firmą ASUS szwedzka firma opracowała specjalną serię mebli. Składają się na nią między innymi biurka, uchwyty i półki.

  Wewnętrzne badania IKEI potwierdziły, że dział mebli dedykowanych graczom jest wciąż niewielki, by nie powiedzieć zaniedbany przy jednoczesnym wzroście gadżetów poświęconym pasjonatom cyfrowej rozrywki.

  Stąd decyzja o zwiększeniu aktywności na tym polu. Efektem tego jest właśnie współpraca z ASUSEM oraz bezpośrednio z graczami, dzięki czemu udał się zaprojektować szereg funkcjonalnych i tradycyjnie prostych wizualnie meblom.

  W ośrodku badawczym IKEI, które mieści się w Szanghaju opracowano całą serię nowego przedsięwzięcia, które ujrzy światło dzienne w lutym 2021 roku. Początkowo produkty zostaną udostępnione w Chinach.

  Oferta przygotowana przez producenta obejmuje m.in.:

  – półki ścienne

  – półki naziemne

  – specjalne biurko

  – specjalna lampa do kamerki

  – mata pod krzesło

  – podkładka na biurko

  – kosz na śmieci

  – poduszeczki pod szyję

  – krzesła

  – lampy led

  – bezprzewodowy przyciemniacz

  – witryna z przeszklonymi przesuwnymi drzwiami

  I wiele innych gadżetów.

  Bądźmy szczerzy: większość tych dedykowanych gadżetów ma swoje odpowiedniki w normalnym świecie. A gracze komputerowi to niejako osobne plemię, które nie kupi zwykłego krzesła, ale jeśli krzesło to ma specjalne oznaczenie i kolorystykę staje się dobrem, bez którego gracz żyć nie może.

  Jak zapowiada IKEA produkty mają być przystępne cenowo.

  Jak wygląda oferta tego typu wyposażenia w Polsce? Jest biedniutka. Wystarczy przejrzeć tegoroczny katalog IKEI, by przekonać się, że na nasz rynek trafi listwy LED, krzesła biurowe, stół, biurka, regał ścienny, witryna z przesuwanymi szklanymi drzwiami oraz bezprzewodowy przyciemniacz. Trochę bieda, trzeba przyznać.

  Drewniak
  Lubię nic nie robić. Mało zarabiam, bo mało robię. W SK robię nowinki i takie tam różne nie wymagające inwencji. Staram się, byście mieli dostęp do ciekawych informacji. Przemo chce docisnąć mi śrubę, bo twierdzi że i tak nic nie robię. I ma rację.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Norweski budżet na 2022. W górę tytoń, paliwo i alkohol.

  W przedłożonym projekcie budżetu państwa na 2022 rok norweski rząd planuje zmiany w podatkach. Wyglądają one następująco: Podatki od alkoholu wzrastają o około 1,3 proc. Dodatkowo,...

  Teleskop Hubble`a uchwycił przepiękne kosmiczne potwory!

  Teleskop Hubble`a wciąż zadziwia kosmicznymi fotografiami. Tym razem otrzymaliśmy niesamowicie plastycznie wyglądającą masę gazu i pyłu. Jest to pozostałość po supernowej, oznaczonej jako N63A. Supernowa...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here