Więcej

  Guns n Roses przyjedzie do Polski, czyli kolejna odsłona światowej trasy klubu wesołych emerytów.

  Guns N ‘Roses powrócą do Polski w 2022 roku. Koncert odbędzie się na warszawskim Stadionie Narodowym, a jednym z supportów będzie Gary Clark Junior.

  Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 7 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 9:00

  Przedsprzedaż Ticketmaster rozpoczyna się w czwartek, 8 kwietnia o 10:00 i potrwa do piątku, 9 kwietnia do 10:00

  Bilety trafią do sprzedaży ogólnej w piątek, 9 kwietnia o 10:00

  W skład zespołu Guns N ‘Roses’ wchodzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) i Melissa Reese (klawisze).

  Od czasu wydania debiutanckiego albumu „Appetite for Destruction” w 1987 roku, Guns N ‘Roses stał się jednym z największych zespołów rockowych w historii. Następnie wydali albumy „Use Your Illusion I” “Use Your Illusion II” (1991), które utrwaliły dominację grupy w świecie rocka. Nieustanna trasa koncertowa dookoła świata, problemy z alkoholem i narkotykami oraz bezkompromisowa postawa frontmana, Axla Rose`a doprowadziła do roszad personalnych, w wyniku których z najbardziej słynnego składu pozostał Rose.

  W 2016 roku doszło do tzw. reunionu, czyli pojednania Axla Rose`a, Duffa McKagana i Slasha, w wyniku czego stare – nowe pluszowe Guns n Roses wraca z rock n rollowym cyrkiem na sceny świata. Z tym, że z początkową zadziorność i szaleństwo zastąpiło odcinanie kuponów.

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.
  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here