Więcej

  Jak oni świecą! Ponad trzy tysiące dronów wyświetla potężne logo firmy, która wchodzi do Chin!

  Niesamowite show w Szanghaju! 3281 dronów wzbiło się piątkowy wieczór prezentując świetlne show z okazji wejścia marki samochodowej Genesis do Chin.

  W czasie wielkiej promocyjnej imprezy nazwanej “Noc Marki”, tysiące dronów ułożyło się w ogromne trójwymiarowe logo marki.

  Podczas imprezy przedstawiono modele G80

  i SUV GV80.

  Genesis Motor jest utworzoną przez Hyundaya marką luksusowych aut. Marka istnieje od 4 listopada 2015 roku i należy do tej samej grupy, co Lexus, Infinity oraz Mercedes.

  „Dzisiejszy dzień to początek kolejnego rozdziału w Genesis” – powiedział Jaehoon Chang, Global Head of Genesis. „Rynek chiński odgrywa kluczową rolę w rozwoju naszej globalnej działalności i jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc przedstawić Państwu luksus nowej generacji dla Chin”.

   

  Ot, kolejna korpogadka mówiąca wszystko i nic. Podobnie jak obietnica jednej ceny, czyli taka sama modelu niezależnie od kanału sprzedaży. Wielkie mi halo – taka sama cena w salonie, w gazecie, czy Internecie. Tak to każdy allegrowicz robi.

  Ponadto Genesis zapowiada i obiecuje rozwiązanie na miarę odkrycia leku na raka, czyli indywidualną obsługę klienta, aby „uczynić posiadanie tak przyjemnym jak to tylko możliwe”.

  „Wprowadzenie marki w Chinach to ważny, być może najważniejszy, nowy rozdział w historii naszej marki” – powiedział Markus Henne CEO chińskiego Genesis i dodaje: „genesis skupi się na budowaniu marki na wczesnych etapach i będziemy nadal ujawniać więcej najważniejszych informacji na temat tego, jak planujemy przyciągnąć naszą chińską publiczność”.

  Kolejna rujnująca świat wiadomość. Elon Musk musi rwać z rozpaczy włosy na głowie.

  W grudniu 2019 roku Genesis zapowiedział przedstawienie pierwszego samochodu elektrycznego na 2021 rok, z kolei połowie 2020 roku rozpoczęły się testy pierwszych prototypów pod roboczą nazwą Genesis JW. Pojazd przyjął koncepcję crossovera konkurencyjnego wobec Jaguara I-Pace’a.

  Genesis Motors zdobyło ważne wyróżnienia na kluczowym dla firmy rynku w USA. W lutym 2018 roku marka została uznana w rankingu konsumentów przeprowadzonym przez magazyn Consumer Reports za najlepszego producenta samochodów premium, odbierając pierwszą lokatę Audi.

  W czerwcu tego samego roku prestiżowa agencja analityczna J.D. Power uznała markę za oferującą najwyższą jakość produktów we wstępnym badaniu jakości, a dwa lata później, w kwietniu 2020 roku ta sama agencja uznała Genesis za najbardziej niezawodną markę w Ameryce Północnej.

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Norweski budżet na 2022. W górę tytoń, paliwo i alkohol.

  W przedłożonym projekcie budżetu państwa na 2022 rok norweski rząd planuje zmiany w podatkach. Wyglądają one następująco: Podatki od alkoholu wzrastają o około 1,3 proc. Dodatkowo,...

  Teleskop Hubble`a uchwycił przepiękne kosmiczne potwory!

  Teleskop Hubble`a wciąż zadziwia kosmicznymi fotografiami. Tym razem otrzymaliśmy niesamowicie plastycznie wyglądającą masę gazu i pyłu. Jest to pozostałość po supernowej, oznaczonej jako N63A. Supernowa...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here