Więcej

  Galeria. “A to ci ptaszki!” [dużo ładnych fotek]

  Zdjęcia: Autor

  Przyznam, że piękno ptaków odkryłem stosunkowo późno. Zawsze byłem miłośnikiem akwarystyki. Od dziecka miałem rybki. A to w słoju, a to w plastikowym pojemniku, a przez kilka dni w umywalce. Zawsze jednak ta fascynacja przyrodą osadzała się i rosła. Aż pewnego dnia poszło mi na ptaki.

  Nie, nie – nie jestem nagle specem od podniebnych zdobywców. Nie znam się na gromadach, typach, gatunkach ponad to, co gdzieś tam widziałem i wyczytałem. Niemniej postanowiłem sięgnąć do zwierzęcej szuflady i przebrać parę ptasich zdjęć. Nie są to oczywiście wszystkie fotki ptactwa, które spstrykałem. Z czasem pokażę wam pozostałe, ale póki co zapraszam do galerii, którą dla was przygotowałem.

   

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Norweski budżet na 2022. W górę tytoń, paliwo i alkohol.

  W przedłożonym projekcie budżetu państwa na 2022 rok norweski rząd planuje zmiany w podatkach. Wyglądają one następująco: Podatki od alkoholu wzrastają o około 1,3 proc. Dodatkowo,...

  Teleskop Hubble`a uchwycił przepiękne kosmiczne potwory!

  Teleskop Hubble`a wciąż zadziwia kosmicznymi fotografiami. Tym razem otrzymaliśmy niesamowicie plastycznie wyglądającą masę gazu i pyłu. Jest to pozostałość po supernowej, oznaczonej jako N63A. Supernowa...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here