More

  FotoStory. “Rudy 244”. [008]

  Było to w Austrii, a dokładniej pod Klasztorem Cystersów w Lubiążu. W ramach imprezy “Tajemnice Lubiąża” czy coś w tym stylu odbyła się rekonstrukcja potyczki z czasów II wojny światowej. Organizatorzy przenieśli nas w czasie przestrzeni, gdy na terenie okupowanej Austrii Armia Radziecka walczyła z hitlerowcami.

  Pojechaliśmy na imprezę rozgrywającą się tuż pod murami Klasztoru Cystersów, który swego czasu chciał kupić Michael Jackson. Zresztą w dniach poprzedzających polski koncert Król Popu odwiedził to miejsce, by na własne oczy obejrzeć to miejsce oraz sprawdzić akustykę komnat. Niestety nie doszło do transakcji.

  W każdym razie parę ładnych lat później klasztorny gigant stał się świadkiem rekonstrukcji bitwy, o której powyżej.

  Chciałbyś mieć takie zdjęcie na ścianie? Kup ode mnie obraz na płótnie w formacie 50 x 70 cm. Ładnie wykonane, starannie zapakowane będzie ozdobą Twojej przestrzeni lub świetnym oryginalnym prezentem dla bliskiej osoby. Zapraszam! przemek@srebrnykompas.pl

  Przemek Saracen
  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Najnowsze

  Jesteśmy na Insta

  Zobacz również

  Powiązane materiały