Więcej

  FotoStory. “Las jak z bajki czyli jeden dzień z życia Szczelińca” [132]

  Zawsze lubiłem las. Począwszy od gówniarskich lat, gdy dziadek z wujkiem zabierali mnie na grzyby. Prułem w las nie patrząc czy zgubię się. Fascynowałem się trzeszczącymi drzewami, pomykającymi z gałęzi na gałąź wiewiórkami. Wyobraźnię pobudzało stukanie dzięciołów, trele ptaków, przemykający zając, czy znikająca gdzieś w chaszczach sarna. I tak mi zostało do dziś. Wchodzę w las i oddycham pełną piersią. Zawsze szukam grzybów. Jakbym był uzależniony.

  Nie inaczej było podczas wypadu na Szczeliniec Wielki, o czym możecie poczytać TUTAJ. Las jest piękny, zdrowy i pobudza do szlachetnych czynów. Spróbujcie, a nie pożałujecie. Las.

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.

  Jeśli uznasz, że nasze pisanie jest coś warte, wesprzyj SK :-) Dziękujemy!

  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Norweski budżet na 2022. W górę tytoń, paliwo i alkohol.

  W przedłożonym projekcie budżetu państwa na 2022 rok norweski rząd planuje zmiany w podatkach. Wyglądają one następująco: Podatki od alkoholu wzrastają o około 1,3 proc. Dodatkowo,...

  Teleskop Hubble`a uchwycił przepiękne kosmiczne potwory!

  Teleskop Hubble`a wciąż zadziwia kosmicznymi fotografiami. Tym razem otrzymaliśmy niesamowicie plastycznie wyglądającą masę gazu i pyłu. Jest to pozostałość po supernowej, oznaczonej jako N63A. Supernowa...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here