fbpx
Więcej

  FotoStory. “Duży może więcej, ale co za dużo to niezdrowo.” [134]

  Kajakowanie to bardzo fajna sprawa. A gdy masz własny kajak to nie ma chyba fajniejszej okazji do wypadu w ciepłe i mniej ciepłe dni.

  Byliśmy w Tarnawie Jeziernej, gdzie znajduje się nieduże, ale  przyjemne jezioro oblepione kempingami, kamperami i ośrodkami wypoczynkowymi. To tam większość czasu spędziliśmy na kajakowaniu. I tam zaraziliśmy się ideą pneumatycznego kajaku, którą w końcu zrealizowaliśmy.

  Podczas jednej z takich wypraw po jeziorze Ani znalazła bardzo fajną ilustrację tezy, że duży może więcej, a w wersji bardziej kapitalistycznej było to wrogie przejęcie. A w wersji życiowej: “co za dużo to nie zdrowo”. I tego się trzymajmy.

  Przemek Saracen
  Wychowałem się w duchu Tony`ego Halika, małżeństwa Gucwińskich oraz komiksowych przygód Kajka i Kokosza i tarapatów, w jakie pakował się literacki wojak Szwejk. Lubię wszystko, co dobre i oryginalne. Czasem dobra rozmowa jest bardziej fascynująca, niż najbardziej wymyślny film.
  Udostępnij
  Tagi

  Najnowsze

  Tu byłem. Ogród Zoologiczny w Opolu [60 zdjeć]

  Opolski ogród zoologiczny jest naszym trochę niespodziewanym odkryciem, rewelacyjnym miejscem odpoczynku, w którym radość zwiedzania dzielona jest z uznaniem dla zaangażowania pracowników zoo, którzy...

  Polecamy

  Zobacz również

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here