More

  Zdjęcie dnia. “Olberg” [082]

  Tak, wiem że to zdjęcie pięknie wygląda. Ale uwierzcie mi – tak nie jest. To pierwszy etap poszukiwań Vigdel Priest, niesamowitego głazu o rysach ni to człowieka ni to obcego ni to postaci wyjętej z kart mitologii.

  Najciekawsze jest to, że głaz ten jest dziełem natury i nie chce się wierzyć, że coś takiego “wykonała” natura. O podróży w to miejsce możesz przeczytać w TYM miejscu, a póki co spójrz wśród jakich okoliczności przyrody przyszło nam iść.

  Te z pozoru zielone pola, na których z chęcią położyłbyś i oddał kontemplacji tutejszej przyrody są podmokłymi i grząskimi pastwiskami upstrzonymi krowimi plackami pierwszej świeżości. Naprawdę trzeba uważać, by nie wylądować w tych przepięknych różach jerychońskich. Jak widać nie wszystko złoto co się świeci, a wy cieszcie oczy naszym zdjęciem dnia:


  Najnowsze Wpisy

  Dziś Międzynarodowy Dzień Tajemniczego Ducha Gór. Pomóż go ratować.

  Choć w polskich ogrodach zoologicznych jest stosunkowo popularna, to w naturze żyje ich niespełna cztery tysiące. Dostojna, majestatyczna, niezwykle ubarwiona i... puchowa. Pantera Śnieżna....

  Rząd chce wydłużyć okres oczekiwania na zasiłek dla bezrobotnych

  Propozycja wydłużenia okresu oczekiwania na zasiłek dla bezrobotnych przedstawiona przedstawiona w budżecie państwa na rok 2021. Minister pracy i spraw społecznych Henrik Asheim (partia Høyre)...

  Powiązane Wpisy

  Leave A Reply

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Stay on op - Ge the daily news in your inbox