Więcej

  Nazywam się Przemek Saracen i prowadzę „Srebrny Kompas”.

  Można powiedzieć, że „Srebrny Kompas” jest ostatecznym etapem mojej internetowej działalności, którą wcześniej był magazyn „Maddogowo”, który jako jeden z pierwszych postawił na oryginalne treści, oraz „Mój Codziennik”, który w założeniu miał być połączeniem tego co najlepsze w pismach „Przekrój” oraz „Polityka” wzbogaconym o własne filtrowanie świata.

  Dla firmy Logos Tour przygotowywałem opisy podróży skrojonej specjalnie pod specyficznego klienta.

  Dla Cezarego Pazury organizowałem premierę filmu „Nienasycenie”.

  Pisałem recenzje filmowe dla portalu „Stopklatka”, a moje materiały można było znaleźć w tak różnych miejscach jak tygodnik „Nie”, gazeta „Trybuna”, miesięcznik „Panorama Polska”, tygodnik „Konkrety”, tygodnik „Przekrój”.

  Brałem udział w telewizyjnym programie TVP „Kinematograf”, a mój scenariusz „Czas ludzi cienia” znalazł się w finale polskiej edycji Międzynarodowego Konkursu Scenariuszowego o Nagrodę Hartley- Merill.

  Stworzyłem i redagowałem lokalny miesięcznik „Chimera” prezentujący lokalnych twórców. Może dlatego byłem nominowany cztery lata z rzędu do nagrody miasta.

  No, to chyba tyle na razie.

  Biorąc pod uwagę powyższe: jeśli szukasz ciekawego, atrakcyjnego miejsca do współpracy – trafiłeś we właściwe miejsce!

  „Srebrny Kompas” –  to ciekawe, oryginalne treści, interesujące zdjęcia oraz ładny design sprawiające, że treści bloga są atrakcyjne dla powracających odbiorców. „Srebrny Kompas” skupia się na kulturze, rozrywce, podróżach, wiedzy i wszystkim, czego poszukuje ciekawy świata człowiek.

  Dotychczasowe doświadczenie i ciężka praca owocują przeszło 200 000 czytelników miesięcznie.

  Blog jest bardzo ciekawą platformą komunikacji z Państwa Klientem, który w poszukiwaniu ciekawych materiałów trafi na Państwa ofertę zaprezentowaną tak, że będzie stanowić integralną część bloga.

  Proponujemy Państwu:

  Wpisy sponsorowane

  Testy produktów

  Prowadzenie bloga/strony internetowej: dzięki legalnemu oprogramowaniu oddajemy Państwu do wyboru następujące formaty. Przykłady zobacz TUTAJ

  Projektowanie podróży

  Sesje zdjęciowe

  Dziennikarstwo

  Zapraszam do współpracy!

  przemek@srebrnykompas.pl

  Wybrane materiały partnerskie