-15 C
Longyearbyen
poniedziałek, 27 stycznia, 2020

Nazywam się Przemek Saracen i prowadzę dwa blogi: „Srebrny Kompas” oraz „Norwegia Online”.

Można powiedzieć, że „Srebrny Kompas” jest ostatecznym etapem mojej internetowej działalności, którą wcześniej był magazyn „Maddogowo”, który jako jeden z pierwszych postawił na oryginalne treści, oraz „Mój Codziennik”, który w założeniu miał być połączeniem tego co najlepsze w pismach „Przekrój” oraz „Polityka” wzbogaconym o własne filtrowanie świata.

Dla firmy Logos Tour przygotowywałem opisy podróży skrojonej specjalnie pod specyficznego klienta.

Dla Cezarego Pazury organizowałem premierę filmu „Nienasycenie”.

Pisałem recenzje filmowe dla portalu „Stopklatka”, a moje materiały można było znaleźć w tak różnych miejscach jak tygodnik „Nie”, gazeta „Trybuna”, miesięcznik „Panorama Polska”, tygodnik „Konkrety”, tygodnik „Przekrój”. 

Brałem udział w telewizyjnym programie TVP „Kinematograf”, a mój scenariusz „Czas ludzi cienia” znalazł się w finale polskiej edycji Międzynarodowego Konkursu Scenariuszowego o Nagrodę Hartley- Merill. 

Stworzyłem i redagowałem lokalny miesięcznik „Chimera” prezentujący lokalnych twórców. Może dlatego byłem nominowany cztery lata z rzędu do nagrody miasta.

No, to chyba tyle na razie. 

Biorąc pod uwagę powyższe: jeśli szukasz ciekawego, atrakcyjnego miejsca do współpracy – trafiłeś we właściwe miejsce!

„Srebrny Kompas” – ciekawe, oryginalne treści, interesujące zdjęcia oraz ładny design sprawiają, że treści bloga są atrakcyjne dla powracających odbiorców. „Srebrny Kompas” skupia się na kulturze, rozrywce, podróżach, wiedzy i wszystkim, czego poszukuje ciekawy świata człowiek. 

Dotychczasowe doświadczenie i ciężka praca owocują przeszło 200 000 czytelników miesięcznie. 

„Norwegia Online” – jest blogiem skierowanym do Polaków nie tylko mieszkających w Norwegii, ale ludzi zafascynowanym tym krajem jako takim. 

Obecnie blogi odwiedza miesięcznie 600 tysięcy użytkowników!

Nasze blogi są ciekawą platformą komunikacji z Państwa Klientem, który w poszukiwaniu ciekawych materiałów trafi na Państwa ofertę zaprezentowaną tak, że będzie stanowić integralną część bloga.

Proponujemy Państwu:

Wpisy sponsorowane

Testy produktów

Prowadzenie bloga/strony internetowej: dzięki legalnemu oprogramowaniu oddajemy Państwu do wyboru następujące formaty. Przykłady zobacz TUTAJ

Projektowanie podróży

Sesje zdjęciowe

Dziennikarstwo

Zapraszam do współpracy!

przemek@srebrnykompas.pl

Wybrane materiały partnerskie

Sekret czyli kapsuła czasu

Kiedy sięgam pamięcią do czasów dzieciństwa, wczesnej młodości zastanawiam się, co po mnie zostanie. Jakie wspomnienia będą o mnie mieli moi bliscy? Dziś widzę,...